Search

Artist

André van Duin

André van Duin
Aliases
Lou Koe en de koeien
Zangeres Zonder Raam
Real name
Adrianus Marinus Kyvon
Born
February 20, 1947
Country
Netherlands
IPI
00056605478 2 works
00056605380
Related
Theo Rekkers Manager

Meta

Added by Bastien

Songs written by André van Duin

Original songs

Adapted songs

Title Written by Originals Originally by Covered by
35 koeien André van Duin Siebentausend Rinder André van Duin
Alle vogels in het bos André van Duin Whistle While You Work André van Duin
Als de zon schijnt André van Duin Buona Sera, Mrs. Campbell André van Duin Covered by (2 artists)
Als je huilt André van Duin Cry André van Duin
Animal Crackers André van Duin Tell Me a Story Jaap Aap en de aapjes en Jody's Kids
Ben je eenzaam vannacht André van Duin Are You Lonesome To-Night? André van Duin
Ben je nou nog niet klaar André van Duin Lonely Boy André van Duin
Bim bam André van Duin Les trois cloches André van Duin
Bingo André van Duin Ringo André van Duin
Boulevard André van Duin Round and Round André van Duin
Chimpansee André van Duin Chim Chim Cheree André van Duin
De brommerbeer André van Duin Da Doo Ron Ron (When He Walked Me Home) André van Duin
De Heidezangers André van Duin I Get So Lonely (When I Dream About You) André van Duin
De Hotdog André van Duin Bird Dog André van Duin
De konsnert zangeres André van Duin You'll Never Walk Alone André van Duin
De laatste ronde André van Duin Schenk mir noch eine Stunde André van Duin
De vaandeldrager André van Duin The Floral Dance Dingetje
De zenuwpees André van Duin Nervous André van Duin
Doorgaan André van Duin Wij zullen doorgaan André van Duin
Een echte vriend André van Duin Ich war noch niemals in New York André van Duin Covered by Conny Vandenbos
Eskimo André van Duin Mexico Zangeres Zonder Raam
File André van Duin Feelings, Pour toi André van Duin
Foto-albums André van Duin Magic Moments André van Duin
Grote voeten André van Duin Love and Marriage André van Duin
Het bananenlied André van Duin Banana Boat (Day-O), Day Dah Light (Banana Loaders' Song) André van Duin
Het circus André van Duin The Teddy Bears' Picnic Jaap Aap en de aapjes en Jody's Kids
Het koeienlied André van Duin The Bad in Every Man Lou Koe en de koeien
Het papegaaienlied André van Duin Mockin' Bird Hill, Livet i finnskogarna André van Duin
Het was gezellig André van Duin That's Amore André van Duin
Hoe je heette ben ik vergeten André van Duin (I Love You) Don't You Forget It André van Duin
Ik heb heel wat meiden lief gehad André van Duin To All the Girls I've Loved Before André van Duin
Ik sla alweer op m'n duim André van Duin I'm Gonna Knock on Your Door André van Duin
Kippetok André van Duin Tiptoe Through the Tulips with Me André van Duin
La bohème André van Duin La bohème
La lala la lala la André van Duin, Edy Keiser Grüezi wohl, Frau Stirnimaa! André van Duin
Lekkere wijven André van Duin Pennies from Heaven André van Duin
Lekker liggen André van Duin Caterina André van Duin
Luister nou even naar mij André van Duin Give Me a Chance to Explain André van Duin
Mijn naam is Jaap André van Duin Mein Name ist Hase Jaap Aap en de aapjes en Jody's Kids
Nooit is het goed André van Duin Hot Diggity (Dog Ziggity Boom), España André van Duin
Op 'n dag als vandaag André van Duin Love Letters in the Sand André van Duin
Papa gaat dansen André van Duin Papa Loves Mambo André van Duin
Pootjebaaien in Zandvoort André van Duin Mandolins in the Moonlight André van Duin
Ritsie weer open André van Duin Zip-A-Dee-Doo-Dah André van Duin
Stapelgek op jou André van Duin Don't Let the Stars Get in Your Eyes André van Duin
Tante Ine André van Duin, Maarten Peters Caterina André van Duin
Telkens weer André van Duin Anytime André van Duin
Totdat ik jou zag Han Kooreneef, André van Duin ('Til) I Kissed You André van Duin
Tranen in je ogen André van Duin Catch a Falling Star André van Duin
Ui goed voor u André van Duin The More I See You André van Duin
Vakantie André van Duin Nel blu, dipinto di blu André van Duin
Vreemd André van Duin James Willeke Alberti
Waar zijn de orgels André van Duin La petite valse André van Duin
Want het is zomer André van Duin You Know I Love You (Tu sais je t'aime) André van Duin
Welbedankt voor de bloemen André van Duin Vielen Dank für die Blumen André van Duin
Zing André van Duin Things André van Duin