Discover

Artist

Iván Bradányi

Iván Bradányi
Aliases
Bradányi Iván
Born
April 11, 1930
Country
Hungary
Comments
Writer, songwriter and translator of literature.

Meta

Added by Bastien

Songs written by Iván Bradányi

Adapted songs

Title Written by Originals Originally by Covered by
Aloha-Oe Iván Bradányi Aloha Oe Vámosi János
A magam módján Iván Bradányi Comme d'habitude Covered by (3 artists)
A szerelem él Iván Bradányi Stumblin' In Korda György és Csuka Mónika Covered by Korda György és Balázs Klári
A szívem úgy fáj Iván Bradányi Mattinata Balázs Klári
Buta dolog Iván Bradányi Something Stupid Covered by Korda György és Balázs Klári
Cowboy-legenda Iván Bradányi Riders in the Sky Záray Márta és Vámosi János
Csillagpor Iván Bradányi Stardust Vámosi János
Édes kisfiam Iván Bradányi Soleado, Le rose blu Cserháti Zsuzsa
E föld enyém Iván Bradányi Exodus Vámosi János
Egy szép napon Iván Bradányi Love Theme from Romeo and Juliet Korda György
Ének az esőben Iván Bradányi Singin' in the Rain Záray Márta Covered by Berentei Péter
Ezer évig várok rád Iván Bradányi Les parapluies de Cherbourg Vámosi János
Félek én Iván Bradányi Stranger in Paradise, Половецкие пляски (Polovetsian Dances) No. 17 Záray Márta
Féltékenység Iván Bradányi Jalousie Korda György
Fényben fürdött minden év Iván Bradányi Le moribond Korda György
Gondolj a szép napokra Iván Bradányi Je t'appartiens Korda György Covered by Korda György & Balázs Klári
Hagyjatok már Iván Bradányi Leave Me Alone (Ruby Red Dress) Záray Márta
Holdfény-szerenád Iván Bradányi Moonlight Serenade Záray Márta
Hold folyó Iván Bradányi Moon River Cserháti Zsuzsa
Így még senkit nem szerettem én Iván Bradányi I Know I'll Never Love This Way Again Korda György
Jezabel Iván Bradányi Jezebel Vámosi János
Jugoszlávia Iván Bradányi Jugoslavijo Korda György
Maradj még Iván Bradányi Tu t'en vas Korda György és Cserháti Zsuzsa Covered by (2 artists)
New York, New York Iván Bradányi New York, New York Adagio [HU]
Ő Iván Bradányi Tous les visages de l'amour Máté Péter Covered by (2 artists)
Oi, Mari Iván Bradányi Maria Marì Korda György
Pedro kocsmája Iván Bradányi, Ferenc Meister Historia de un amor Vámosi János Covered by Delhusa Gjon
Rózsákat nem ígértem Iván Bradányi I Never Promised You a Rose Garden Vámosi János Covered by Korda György & Balázs Klári
Soha, soha, soha Iván Bradányi Grande grande grande Balázs Klári
Szebb vagy, mint akárki más Iván Bradányi Can't Take My Eyes off You Covered by Korda György & Balázs Klári
Szélmalom Iván Bradányi The Windmills of Your Mind Payer András Covered by Szulák Andrea (Andrea Szulák)
Szeptember volt Iván Bradányi September Morn Korda György
Szerelmes ssszony Iván Bradányi, György G. Dénes Woman in Love Sass Sylvia (Sylvia Sass)
Tegnap nyár volt Iván Bradányi Poinciana (Song of the Tree), La canción del árbol Záray Márta
Te mindig lázba hozol Iván Bradányi I Get a Kick out of You Szulák Andrea (Andrea Szulák)
Titkos szerelem Iván Bradányi Secret Love Covered by Záray Márta
Ugye magányos vagy? Iván Bradányi Are You Lonesome To-Night? Korda György
Volt egy boldog éjszakánk Iván Bradányi I Remember Yesterday Cserháti Zsuzsa
Volt egyszer egy Vadnyugat Iván Bradányi C'era una volta il West Vámosi János
Y viva España Iván Bradányi Eviva España